چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > حمل 26 هزار تن گندم از بنادر جنوبی به خراسان‌جنوبی
حمل 26 هزار تن گندم از بنادر جنوبی به خراسان‌جنوبی حمل 26 هزار تن گندم از بنادر جنوبی به خراسان‌جنوبی  (تعداد بازدید : 2126)
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای آذر‌ماه سال جاری تاکنون 26 هزار تن گندم از بنادر جنوبی به استان حمل شده است.
غلامرضا محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند با بیان اینکه از ابتدای آذر‌ماه سال جاری تاکنون 26 هزار تن گندم از بنادر جنوبی خراسان جنوبی حمل شده است، اظهار داشت: از این میزان گندم تاکنون 20 هزار تن به خراسان جنوبی رسیده و شش هزار تن باقیمانده در حال حمل است.
وی ادامه داد: در حال حاضر 14 هزار تن گندم در انبارهای خراسان جنوبی ذخیره داریم.
توزیع 96 تن برنج آرژانتینی در مراکز عرضه خراسان جنوبی
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: سهمیه خراسان جنوبی از برنج تنظیم بازار 500 تن است که اخیراً اعلام شده و به زودی از بنادر به این استان حمل می‌شود.
محمدی تصریح کرد: 96 تن برنج آرژانتینی نیز در حال توزیع در مراکز عرضه خراسان جنوبی است که در این زمینه مشکلی وجود ندارد. 
 وی با تأکید بر اینکه ذخیره گندم تا سه ماه آینده در استان انجام شده است، افزود: تا فصل خرید آینده، ذخیره گندم برای سه ماه انجام شده و مشکلی برای تأمین آن نداریم.
خرید یک هزار و 233 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خراسان جنوبی
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی ادامه داد: یک ‌هزار و 233 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از ابتدای فصل برداشت گندم در خراسان جنوبی خریداری شده است.
محمدی در پایان متذکر شد: هر کیلو گندم 420 تومان از کشاورزان خریداری شده که این نرخ در مقایسه با سال گذشته افزایش داشته است.


تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
منبع : ماهنامه نگاه هستی
نظرات:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت ذخیره سازی استاندارد گندم-سیلوی بختگان می باشد