چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > خبرنگاران اردبیلی از سیلوها و انبارهای نگهداری گندم بازدید کردند
خبرنگاران اردبیلی از سیلوها و انبارهای نگهداری گندم بازدید کردند خبرنگاران اردبیلی از سیلوها و انبارهای نگهداری گندم بازدید کردند  (تعداد بازدید : 2391)
خبرگزاری فارس: به همت شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان اردبیل از انبارها و سیلوهای نگهداری گندم در اردبیل بازدید کرده و از نزدیک با مراحل ذخیره‌سازی و آماده‌سازی گندم آشنا شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در جریان این بازدید که عصر امروز و در اردبیل برگزار شد، خبرنگاران به همراه مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همچنین از شرکت آرد روشن بازدید کرده و به طور کامل با مراحل تهیه و آماده‌سازی آرد آشنا شدند.
در حاشیه این بازدید مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل در سخنانی گفت: از ابتدای برنامه بحث خرید گندم و تجهیز 40 مرکز خرید را انجام دادیم تا بتوانیم گندم مورد نیاز استان را به موقع، مطلوب و کیفی ذخیره‌سازی کنیم.
عباس کریمی بحث ساماندهی آرد و نان و ارتقای کیفیت گندم و همچنین آرد و نان تولید شده را یادآور شد و افزود: در بین استان‌ها اردبیل جزء شاخص‌ترین استان در ذخیره‌سازی، تولید و تأمین آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی است که کیفیت نان تولید شده نیز همچنان رو به مطلوب است.
وی تصریح کرد:‌ ما از همین جا اعلام می‌کنیم که گندم به حد کافی در سیلوهای ما وجود دارد و ما از این بابت هیچ مشکلی نداریم و مردم نیز نباید دغدغه و نگرانی از این بابت داشته باشند.
این مسئول خاطرنشان کرد: همان طور که خبرنگاران در بازدید خود مشاهده کردند بهترین گندم و آرد با کیفیتی عالی در استان تولید شده و به خبازی‌ها تحویل داده می‌شود تا اقدام به پخت نان بکنند.
کریمی اضافه کرد: ستاد خرید گندم برای سال زراعی 92 نیز در استان اردبیل شکل گرفته که امیدواریم با همکاری فرمانداران خرید گندم سال آینده نیز براساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی تعیین شده انجام شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل بیان کرد: هیچ گندم فاسدی وارد استان نشده و تمامی گندم‌های سیلوهای ما سالم و در تمامی آزمایشگاه‌ها سلامت آنها نیز تأیید شده است.
وی در پایان سخنان خود از زحمات و عنایات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل در توجه ویژه به بحث گندم و ارتقای کیفیت تولید آرد از حسن نظر آنها تشکر کرد.


تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
منبع : ماهنامه نگاه هستی
نظرات:

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت ذخیره سازی استاندارد گندم-سیلوی بختگان می باشد